Sauna sucha - parowa / Beczka

Sauna parowa odgrywa ogromną rolę przy usuwaniu czynników negatywnie wpływających na organizm. Pozwala usunąć obciążenia układu nerwowo–mięśniowego oraz pozostałych układów organizmu. Jej pozytywne oddziaływanie odczuwalne jest w całym organizmie, co korzystnie wpływa na odporność człowieka.

W beczce parowej zwiększa się wydzielanie potu. Podczas tego procesu wydalane są szkodliwe substancje, pozostałości leków oraz toksyny, które dostały się do ciała z pokarmem. Korzystanie z tego zabiegu wpływa odmładzająco na skórę.

Zaleca się korzystać z beczki parowej regularnie, ale efekt obserwuje się już po pierwszym zastosowaniu! Wystarczy 15-20 minut, aby poczuć, cudowną moc modrzewiowej fito-beczki.

REGULAMIN do pobrania

spa-ogrodowe-cameo-5_edited.jpg

Już wkrótce w ofercie

Jacuzzi z widokiem na góry

Włączenie korzystania z jacuzzi może pomóc poprawić ogólne samopoczucie i zdrowie. Regularne sesje zmniejszają poziom stresu, łagodzą ból, poprawiają jakość snu i zwiększają kondycję stawów. Są często stosowane w rehabilitacji i podczas zabiegów leczniczych. Jacuzzi to nie tylko miłe spędzanie czasu, ale także inwestycja w swoje zdrowie.